OGÓLNE

 1. Regulamin określa zakres i warunki świadczenia usług serwisu www.magia-dekoracji.pl
 2. Właścicielem sklepu internetowego jest:

  KBK TRADING Katarzyna Kociubska
  ul. Wronia 11A
  58-300 Wałbrzych

  NIP 8862749177
  REGON 022281559
 3. Sklep prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem Internetu. Produkty oferowane w sklepie są nowe. Ceny wszystkich towarów znajdujących się w sklepie wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek. Cena nie uwzględnia kosztów przesyłki.

ZŁOŻENIE ZAMÓWIENIA

 1. Zamówienie w sklepie może złożyć każda osoba pełnoletnia lub firma.
 2. Warunkiem dokonania zamówienia w Sklepie jest zarejestrowanie się i wypełnienie formularza zamówienia oraz akceptacja zawartych w nim warunków i kosztów dostawy.
 3. Poprawne wypełnienie formularza określa: dane kontaktowe i adresowe zamawiającego, odbiorcy i płatnika, sposób płatności, koszty transportu. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za jego błędne wypełnienie lub nieprawidłowe dokonanie płatności.
 4. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówień nie będą rozpatrywane i realizowane. W razie jakichkolwiek wątpliwości przesłane do nas zamówienie , może zostać potwierdzone poprzez e-mail lub telefonicznie. Brak potwierdzenia ze strony zamawiającego jest równoznaczne z anulowaniem zamówienia.
 5. Cena podana przy każdym produkcie jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez klienta. Zamówienie zostaje skierowane do realizacji w momencie pojawienia się wpłaty na koncie bankowym sklepu. Zamówienia nie opłacone w terminie 14 dni są automatycznie anulowane.
 6. Realizacja zamówienia trwa od 1 do 4 dni roboczych. Powyższy termin nie uwzględniania czasu dostawy.
 7. Złożenie zamówienia w Sklepie jest równoznaczne z wyrażeniem przez klienta zgody na wykorzystywanie i przechowywanie danych osobowych podanych w formularzu zamówienia zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych Dz.U.Nr 133 poz.883. w stopniu niezbędnym do realizacji zamówienia. Każdy Klient ma prawo do wglądu oraz poprawiania swoich danych osobowych, może również poprosić o skreślenie go z listy klientów. Sklep zobowiązuje się nie udostępniać żadnych danych osobowych swoich klientów, zarówno danych adresowych, jak i adresów  e-mail, w celach niezwiązanych z realizacją zamówień.

PŁATNOŚCI

 1. Płatność za zakupy odbywa się za pomocą przelewu na rachunek bankowy oraz poprzez system płatności on-line transferuj.pl

ZMIANA ZAMÓWIENIA, ZWROTY, REZYGNACJA, REKLAMACJE

 1. Kupujący może dokonać zmian w zamówieniu w przeciągu jednego dnia po dokonaniu zapłaty.
 2. Klient ma prawo do zwrotu produktu lub do odstąpienia od umowy zakupu w ciągu 14 dni (bez podania przyczyny). Zgodnie z Ustawą o Prawach Konsumenta (Art. 38.3) "w przypadku zamówień wyprodukowanych wg specyfikacji klienta, konsumentowi nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy" - punkt ten dotyczy produktów w przypadku których to klient określa jaki mamy wykonać np. rozmiar, wzór czy kolor produktu - dotyczy to fototapet, jednokolorowych naklejek oraz szablonów jedno i wielorazowych.
 3. W przypadku rezygnacji/zwrotu zamówienia sklep zobowiązuje się do zwrotu płatności na rachunek bankowy z którego zrealizowano płatność lub inny według dyspozycji kupującego, w ciągu 3 dni roboczych. 
 4. Klient ma prawo do zwrotu produktu lub odstąpienia od umowy kupna w ciągu 14 dni (bez podania przyczyny).
 5. Klient ma prawo do złożenia reklamacji w ciągu 14 dniu od daty zakupu. Reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie do 5 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki.
 6. Reklamacji podlegają jedynie towary, których wady powstały jedynie po stronie naszego sklepu. Dotyczy to również pomyłki w zamówieniu z naszej strony.
 7. Reklamacji nie podlegają wady dekoracji będące skutkiem nieodpowiednio przygotowanego podłoża przez Klienta.
 8. Towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na nowy pełnowartościowy, a jeśli nie będzie to możliwe, sklep zwróci nabywcy równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu do wyboru inne dostępne w sklepie towary.
 9. Jeżeli reklamacja nie zostanie uznana, sklep odeśle kupującemu produkt na jego koszt.
 10. Kupujący jest zobowiązany do zapoznania się z instrukcją montażu  przed użyciem produktu. Uszkodzenia i wady powstałe w wyniku nieuważnego lub niezgodnego z instrukcją obchodzenia się z produktem nie będą rozpatrywane w trybie reklamacyjnym.
 11. Różnice wynikające z indywidualnych ustawień monitora kupującego (kolor, proporcje, itd.) nie mogą być podstawą reklamacji i zwrotu zakupionego towaru.
 12. W sprawach nie uregulowanych powyższym dokumentem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.